De nieuwe naam voor het voormalige Lucent - gebouw is 'Lumen'. Wethouder Petra van Hartskamp maakte dit dinsdag 17 december bekend. De naam werd bedacht door Margreet Leopold van de Vivium Zorggroep, zo meldt de Gooi - en Eemlander. Zij won hiermee een prijs van 250 Euro.
Het complex werd in 2003 gekocht door Mainport Park bv. De nieuwe eigenaar gaf het pand een complete facelift. Inmiddels is het gebouw voor tweederde bezet. Tot de nieuwe gebruikers behoren Vivium Zorggroep, Thuiszorg Gooi en Vechtstreek Services, RIBW en Zig Websoftware.
De centrale hal is gemoderniseerd en voorzien van à la minute losse werkplekken, die verhuurd worden met ict-netwerk. Voor wie een eigen kantoor wil, kan op de onderste verdiepingen terecht. "Veel is mogelijk, tot een maximum van circa 2.000 vierkante meter. Het kan allemaal op korte termijn en voor korte of langere tijd. Flexibel dus," zegt beheerder Rob Otto. Hiermee hoopt hij in te spelen op het tekort aan flexibele kantoorruimte in Huizen en omgeving.