De gemeente Huizen gaat de komende tijd nog twee bomen kappen aan de Nieuwe Bussummerweg in Huizen. Die moeten verdwijnen omdat ze zijn aangetast door een zwam. Dat blijkt uit de jaarlijkse kaplijst van de gemeente.
In een toelichting laat de gemeente weten dat er geen nieuwe bomen terugkomen. Er is niet genoeg ruimte voor het maken van een goed boomgat in verband met de kabels en leidingen die in de grond liggen.
Al eerder sneuvelden bomen aan deze groene invalsweg van Huizen. Daarom trokken onlangs enkele bewoners aan de bel. Zij willen dat het groene karakter van hun straat behouden blijft en zijn niet overtuigd van het argument om af te zien van herplant. Zo’n 10 jaar geleden werden in de straat nog wel nieuwe bomen geplant.