De eerste Gooise Goede Doelenmarkt, afgelopen vrijdagavond gehouden in Bussum heeft ruim € 2.000,-- opgebracht. Vijftig goede doelen presenteerden zich op deze markt, georganiseerd ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan van notariskantoor Doude van Troostwijk. Meer dan 350 belangstellenden waren aanwezig op de Meerweg, die voor deze gelegenheid tijdelijk voor het verkeer was afgesloten.
Notarissen Dirk en Helmi Doude van Troostwijk hadden hun vrienden en relaties gevraagd om geen cadeau’s mee te nemen naar het lustrumfeest, maar een bedrag te stoppen in de speciale Gooise Goede Doelenpot. Deze collecte leverde meer dan tweeduizend euro op, die verdeeld zal worden onder de aanwezige organisaties.
De goede doelen kwamen niet alleen voor het geld. Er werden ook nieuwe vrijwilligers gevonden en nieuwe samenwerkingsvormen besproken.
De Notarissen hopen dat de Gooise Goede Doelenmarkt uitgroeit tot een jaarlijkse traditie. Wel dan steeds op een andere plek in de regio en te organiseren door een andere ondernemer of organisatie.