HILVERSUM - Het was even stil, maar er is vannacht in Hilversum weer een auto in vlammen opgegaan. Het is de afgelopen tijd opvallend vaak raak: na de brand van vannacht staat de teller op dertien autobranden in twee maanden tijd.

De auto van vannacht stond geparkeerd aan de Wolvenlaan. De vlammen schoten al snel hoog uit de motorkap van de auto.
Hoe de brand is ontstaan, is nog niet duidelijk. De politie doet daar nog onderzoek naar.
Meer branden
Het is de laatste tijd vaker raak met autobranden in Hilversum. Zo was het iets meer dan twee maanden geleden bijvoorbeeld ook al een keer raak aan de Wolvenlaan.
Bij de meeste autobranden is het vermoeden dat ze zijn aangestoken. Een enkele keer werd zelfs een flesje brandstof gevonden naast de bewuste auto. Een andere keer waren binnen een dag tijd zelfs drie dezelfde rode auto's het slachtoffer.
De politie laat weten graag tips te krijgen van mensen die mogelijk iets hebben gezien of meer weten over de verschillende autobranden.