ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent A6 weer open na ongeluk met meerdere auto's bij Muiderberg | NH Gooi

A6 weer open na ongeluk met meerdere auto's bij Muiderberg

  • Woensdag 05 mei 2021 om 14:57 | bijgewerkt: om 17:32 uur
  • Redactie

De A6 richting Muiden is weer open na een ongeluk vanmiddag waarbij drie personenenauto's op elkaar botsten bij knooppunt Gooimeer. Daarbij raakten twee bestuurders gewond. 

Ongeluk A6
Ongeluk A6| Inter Visual Studio / Casper Bunschoten

De slachtoffers zijn overgebracht naar het ziekenhuis, laat een woordvoerder van de politie weten aan NH Nieuws. Hoe zij eraan toe zijn is niet bekend. Ook de oorzaak van het ongeluk is nog onbekend.

De A6 in de richting van Muiderberg was enkele uren helemaal afgesloten. Automobilisten konden omrijden via de A27 en A1 bij knooppunt Almere, wat een vertraging van 25 minuten opleverde.

De politie doet nog onderzoek naar de oorzaak van het ongeval. 

Download de app

🔔 Blijf op de hoogte van nieuws uit jouw regio, download de gratis NH Nieuws-app via de App Store of de Google Play Store.