ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Ontdek de herfst op Boekesteyn in ’s-Graveland | NH Gooi

Ontdek de herfst op Boekesteyn in ’s-Graveland

  • Zondag 09 oktober 2022 t/m Maandag 10 oktober 2022
Wandel op zaterdag 8 oktober mee met de boswachter door het herfstbos van Boekesteyn. Geniet tijdens deze 1,5 uur durende activiteit - voor volwassenen - van de herfst en paddenstoelenpracht op deze buitenplaats in ’s-Graveland.
Veel paddenstoelen leven van dood hout en afgevallen bladeren. Zij zetten deze weer om in waardevolle voedingsstoffen voor planten en bomen. Vooral in de herfst laten paddenstoelen zich goed zien. Wandel mee met de boswachter en ontdek ze allemaal!

Koop van tevoren je tickets online via de website: natuurmonumenten.nl/bcgooienvechtstreek
Datum en tijd: Zaterdag 8 oktober van 14:00 tot 15:30 uur. Locatie: Bezoekerscentrum Gooi en Vechtstreek, Noordereinde 54b in ’s-Graveland. Kosten voor leden € 7,00, niet-leden € 10,00