ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Burgerzaken Gooise Meren een dag dicht: 'wij tellen de stemmen' | NH Gooi

Burgerzaken Gooise Meren een dag dicht: 'wij tellen de stemmen'

  • Vandaag om 13:13
  • Claudie Bolster (NH Gooi)
De balies van burgerzaken.
De balies van burgerzaken. Foto: Gooise Meren
BUSSUM/NAARDEN/MUIDEN/MUIDERBERG - Donderdag, een dag na de Tweede Kamerverkiezingen, zijn de balies van burgerzaken van de gemeente Gooise Meren gesloten. Op die dag telt de gemeente alle stemmen die een dag eerder zijn uitgebracht.
inwoners kunnen op de teldag bijvoorbeeld geen paspoort of rijbewijs aanvragen of ophalen. Het gaat alleen om burgerzaken. De rest van het gemeentehuis is wel open. Online kan wel het een en ander worden aangevraagd.
In Bussum, Naarden, Muiden en Muiderberg, wat allemaal behoort tot gemeente Gooise Meren, kunnen stemgerechtigden woensdag op 32 locaties hun stem uitbrengen. Een dag later wordt bekend hoe de uitslag is geworden.
Op 29 oktober zijn de (vervroegde) tweede kamerverkiezingen. In juni viel het kabinet Schoof.