ePrivacy and GPDR Cookie Consent by Cookie Consent Rookverbod bij hockeyclub Laren | NH Gooi
Het rookverbod bij Laren (Foto: lmhc)
Het rookverbod bij Laren (Foto: lmhc)

Op hockeyclub Laren aan de Eemnesserweg mag sinds 1 januari van maandag tot en met zaterdag niet meer gerookt worden in de kantine en op het sportcomplex. "Dus ook niet op/om de velden" wordt nadrukkelijk gezegd. Dat meldt de Laarder Courant de Bel.

"In samenwerking met de Hartstichting, die de campagne 'Rookvrije Generatie' voert, willen wij graag onze jeugd een rookvrije omgeving bieden. Roken en sport gaan niet samen. Daarom vragen wij iedereen, senioren, coaches, trainers, ouders, bezoekers en anderen om niet meer te roken in het bijzijn van onze jeugd. Een initiatief dat ook van harte wordt onderschreven door de jeugdtafel. Kortom: wij dragen hierdoor ons steentje bij aan het realiseren van een rookvrije generatie."

  Nu op NH Gooi Radio

Daarna:
  • Kick Down | Vandaag om 20:00.
  • Gezelligheid op je woensdag met Juan, Nico en Lotte!
  • Muziek & Informatie | Vandaag om 22:00.
  • Non-stop muziekmix en regionieuws
Net gemist?

ONAIRWIN

Gisteren om 19:00.

Terugluisteren